Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Травень » 15 » Випускний у незвичному виші
14:23
Випускний у незвичному виші

   15 травня 2015 року у краєзнавчому музеї студенти Університету третього віку зібралися в чудовому товаристві на свято вручення дипломів з нагоди закінчення навчального  року. На свято завітали шановні гості міський голова Юрій Олександрович Бурлака, заступник міського голови Ірина Іванівна Терещенко, начальник управління соціального захисту населення Громак Лариса Анатоліївна, директор територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Ніколаєнко Світлана Іллівна, директор Глухівської центральної районної бібліотеки Привалова Тамара Миколаївна. Все,  що оточує нас -  міста і села, заводи, безкраї лани -  є результатом  їхньої невтомної праці. В усьому,  до чого торкнулися їхні руки,  залишилася частка їх душі. Та і  власним  життям ми теж завдячуємо їм.  Скільки було у їхньому житті свідоцтв, дипломів, але мабуть цей самий дорогоцінний, бо виданий  він незвичним вишем. 
   У 2010 році в місті Глухові почав роботу перший вуз для людей поважного віку – Університет третього віку. І що ж такого незвичного в цьому Університеті? Запитаєте Ви. Типовий вік студента в цьому Університеті від 60 до 80 з гаком років. Навчальний рік складається з двох семестрів і зимових та літніх канікул. Можливо, комусь і здасться смішним, що людей у такому поважному віці  називають «студентами». Але неважливо, скільки тобі років у паспорті –  важливо яким ти відчуваєш себе у душі. В Університеті третього віку працює сім факультетів. Навчається в університеті 104 студенти. Усі бажаючі мають можливість відвідувати заняття за власними інтересами та уподобаннями.  Лекції в «Університеті третього віку» зовсім не схожі на ті, що читають в інших освітніх закладах. Тут  немає парт, спеціальних аудиторій. Ніхто не вимагає від студентів тихо сидіти на одному місці,  під час лекцій п’ють чай, пригощають один одного і викладачів домашньою випічкою, спілкуються.  
  Досвічені люди стверджують – в юності здається ніби старість настає в 30. В 45 розумієш, що все ще попереду. В 60здогадуєшся, що поки ти на ногах, нічого не втрачено. А в 70 років виявляється, що можна нарешті займатися тим, про що мріяв усе життя. Третій він же пенсійний вік дехто сприймає як вирок. Насправді усе навпаки. Нарешті після буремної молодості та важких буднів зрілості людина отримує шанс пожити для себе, взяти від життя те, на що раніше не вистачало часу. Поки людина здатна творити щось нове, вона живе повноцінним життям.
   Міський голова вручив студентам сертифікати про закінчення навчального року, подарував квіти та книгу наших земляків Миколи Єрохи та Анатолія Голуба «Ветерани в іменах». А концертну програму подарували своїм колегам студенти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Войтенко Тетяна, Новикова Валентина, Бойко Євгенія, Кленько Альона та Андреєва Ліза і Резниченко Марина.
   Сьогодні Університет третього віку чекає нових студентів. Запрошуємо всіх стати частиною нашої дружної сім’ї! Відкрийте для себе нові знання, гарних друзів, радість спілкування та незрівняні враження від повнокровного життя.  

Переглядів: 225 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0