Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Січень » 11 » Виконання вимог статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»
11:59
Виконання вимог статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»
   Сумське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів доводить до відому, що відповідно до частини 9 статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та «Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, які використовують найману працю звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування», затвердженого Постановою КМУ № 70 від 31.01.2007 року всі підприємства, установи, організації, у тому числі  підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, що використовують найману працю, в яких за основним місцем роботи працює вісім і більше осіб повинні до 1 березня, наступного за звітним роком, надати до відділення Фонду, звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів, форма якого затверджена Наказом Міністерства України 10.02.2007 р. № 42.
   Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до пункту 2 вищезазначеної Постанови підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських  організацій інвалідів, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів,також подають (надсилають) копію довідки органу державної податкової служби про включення їх до реєстру неприбуткових установ. Оригінал довідки пред’являється під час подання звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів. У разі надсилання звіту поштою копія довідки засвідчується нотаріально.
   Додаткову інформацію з даного питання можна одержати за адресою:
40011, м. Суми, вул. Горького, 2 ,  телефон (0542) 22-48-37, (0542) 22-70-44.

Переглядів: 784 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0