Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Жовтень » 14 » „Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави”.
08:42
„Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави”.
    Україна будує національну демократичну і правову державу. На цьому шляху виник тугий вузол соціально-економічних і правничих проблем, з якими, на жаль, молода країна йде у третє тисячоліття. У життя наше приходять нові поняття і прагнення, які не всі можуть адекватно сприйняти і реалізувати...Це породжує зневіру, бездуховність, втрату своїх історичних культурних і духовних цінностей.
    Створення умов для підвищення рівня правової культури населення, активної і свідомої участі громадян у здійсненні реформи є сьогодні першочерговим завданням суспільства і держави на шляху розбудови в Україні громадянського суспільства і правової держави.
    Згідно розпорядження міського голови від 26.09.2011року № 278-р „Про проведення тижня правових знань”, з метою підвищення рівня правової культури, серед працівників управління праці та соціального захисту населення міської ради проведено з 3 по 8 жовтня проведено Тиждень правових знань на тему „Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави”. В рамках тижня проведено нараду- семінар з працівниками  управління з питань  реалізація громадянами  Закону України „Про доступ до публічної інформації” та етики державного службовця. Особливо  жваво пройшло обговорення першого питання, з яким присутніх ознайомила заступник начальника управління Попова З.О., зупинившись не тільки на роз» ясенні порядку надання публічної інформації, але й повідомила про наслідки порушення даного Закону.
Крім того, в управлінні організована робота щодо надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення з питань соціального захисту.
    Одним словом, як учив апостол Павло, треба виховувати нову людину, для якої духовність і законослухняність "вище від усякого начальства, і влади, і сили, і панування...”(Єфес.1

Переглядів: 871 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0