„Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави”. - 14 Жовтня 2011 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 13:39

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Жовтень » 14 » „Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави”.
08:42
„Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави”.
    Україна будує національну демократичну і правову державу. На цьому шляху виник тугий вузол соціально-економічних і правничих проблем, з якими, на жаль, молода країна йде у третє тисячоліття. У життя наше приходять нові поняття і прагнення, які не всі можуть адекватно сприйняти і реалізувати...Це породжує зневіру, бездуховність, втрату своїх історичних культурних і духовних цінностей.
    Створення умов для підвищення рівня правової культури населення, активної і свідомої участі громадян у здійсненні реформи є сьогодні першочерговим завданням суспільства і держави на шляху розбудови в Україні громадянського суспільства і правової держави.
    Згідно розпорядження міського голови від 26.09.2011року № 278-р „Про проведення тижня правових знань”, з метою підвищення рівня правової культури, серед працівників управління праці та соціального захисту населення міської ради проведено з 3 по 8 жовтня проведено Тиждень правових знань на тему „Виховання правової культури – шлях до побудови правової держави”. В рамках тижня проведено нараду- семінар з працівниками  управління з питань  реалізація громадянами  Закону України „Про доступ до публічної інформації” та етики державного службовця. Особливо  жваво пройшло обговорення першого питання, з яким присутніх ознайомила заступник начальника управління Попова З.О., зупинившись не тільки на роз» ясенні порядку надання публічної інформації, але й повідомила про наслідки порушення даного Закону.
Крім того, в управлінні організована робота щодо надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення з питань соціального захисту.
    Одним словом, як учив апостол Павло, треба виховувати нову людину, для якої духовність і законослухняність "вище від усякого начальства, і влади, і сили, і панування...”(Єфес.1

Переглядів: 608 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання