Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Вересень » 12 » Відповідальність за життя
12:17
Відповідальність за життя

   8 вересня 2017 року на базі Глухівського міськрайонного сектору з питань пробації відбувся захід для молоді  «Відповідальне ставлення до свого життя». До заходу було залучено громадську організацію СБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», представників з Глухівського міськрайонного сектору з питань пробації та фахівців відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення.
   На початку заходу було проведено коротеньке знайомство з кожним учасником, який представив себе та свої цінності життя. Далі розмова йшла про страшне захворювання, а саме ВІЛ - СНІД. Трохи зупинилися на історії виникнення цієї хвороби, шляхи передачі та засоби лікування чи підтримки організму. Розібрали декілька практичних життєвих ситуацій, стосовно спілкування з ВІЛ інфікованими людьми. Обговорили актуальність цієї проблеми, хто з людей може захворіти і кому треба замислитися про свій спосіб життя.  
   В кінці зустрічі було роздано засоби контрацепції. Зробили висновок, що треба толерантно відноситися до таких людей, не боятися їх, а більше дізнаватися про цю хворобу і можливість допомагати цім людям. А на сьогодні, ми всі мало обізнані, тому інколи відвертаємося від людей, які потребують нашої підтримки. Давайте відповідально ставитися один до одного. 

Переглядів: 45 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0