Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Жовтень » 3 » Відлуння свята
11:08
Відлуння свята

   1 жовтня – це день особливої поваги до людей похилого віку, визнання заслуг у праці, виховання молодого покоління та знак подяки за активну участь у житті країни.

   Студенти Глухівського НПУ ім. О.Довженка підготували  вітальну програму з якою виступили перед пенсіонерами. Серед ветеранів був проведений шаховий турнір.

   У літературній вітальні територіального центру відбулась презентація виставки фоторобіт кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Глухівського НПУ ім. О.Довженка Хлонь Н.В. «Кам’яне серце Ладоги» . Це була чудова розповідь про край чудес Карелію -  країну озер, про гірський парк «Рускеала». Приваблювали фото мармурових каньйонів. Присутні змогли потримати в руках кітельські альмандини.

   1 жовтня пенсіонери та ветерани зібрались у художньо-естетичному відділі міського центру позашкільної освіти на святковий концерт « На скроні впала сивина». Всіх присутніх привітав зі святом міський голова Ю.О.Бурлака та вручив найактивнішим громадянам почесного віку подяки і квіти.

Переглядів: 186 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0