Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Серпень » 15 » Відділенням соціальної допомоги вдома здійснюється обслуговування одиноких громадян міста.
08:28
Відділенням соціальної допомоги вдома здійснюється обслуговування одиноких громадян міста.

   Відділенням соціальної допомоги вдома здійснюється обслуговування одиноких громадян похилого віку, інвалідів, які не здатні до самообслуговування Завдяки чуйності, відповідальності, милосердю працівників територіального центру наші підопічні оточені увагою та піклуванням і в будні, і в свята. Для багатьох підопічних  соціальної допомоги вдома, соціальний робітник є тим промінчиком світла, що допомагають їм триматися на цьому світі. Коли самотня людина залишається наодинці зі своїми проблемами, вона може розраховувати на допомогу соціальних робітників. 
   У відділенні соціальної допомоги вдома  на обслуговуванні  перебуває 386 одиноких  непрацездатних громадян, з  них – 33 на платній основі.
   Впродовж 2016 року надано 21940 соціально – побутових послуг.
  До контингенту обслуговуваних входять 13 чол. – повністю прикутих до ліжка та 72 інваліди. Усі вони потребують особливої уваги  та турботи, доброго слова, фізичної та моральної  підтримки.
   Протягом серпня місяця проведено перевірку роботи 5 соціальних робітників згідно графіку перевірки. Обстежено умови проживання та якість надання соціальних послуг 43 підопічних. Соціальні робітники згідно з умовами договору та відповідно до затвердженого графіка, але не менше як два рази на тиждень, забезпечують відвідування громадян, яких вони обслуговують, організовують надання передбачених договором послуг, виявляють додаткові потреби, вживають заходів для їх задоволення.
   Скарг та претензій на роботу соціальних  робітників під час перевірки не виявлено.

Переглядів: 144 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0