Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Липень » 31 » Відбулася виробнича нарада
08:20
Відбулася виробнича нарада

   У територіальному центрі соціального обслуговування населення Глухівської міської ради відбулася чергова  виробнича нарада соціальних робітників та працівників. 
   Одним з найважливіших питань, які розглядалися на нараді оформлення житлових субсидій населенню та оформлення пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.
   На нараді звернено увагу,що основнии і вагомим завданням, які стоять перед соціальними працівниками та робітниками – оформлення житлової субсидії  людям похилого віку у них на дому. Пенсіонерам , які знаходяться на обслуговуванні, не потрібно самостійно добиратися в управління і стояти в чергах на прийомі. 
   Громадянам, які самостійно не можуть заповнити заяву та декларацію для оформлення субсидії та пільг, надається допомога працівниками територіального центру.
   У 2015 році оформлено 52 субсидії на тверде паливо, 113субсидій на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги та природній газ, 240 пенсіонерам оформлені пільги від доходів.

Переглядів: 177 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0