Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Листопад » 10 » В родинному колі
11:19
В родинному колі

   Глухівщина - щедра на таланти земля: нею ходив Божий пророк-Тарас Шевченко, народився автор правописного кодексу Олексій Павловський, навчався в учительському інституті письменник і кінорежисер Олександр Довженко.
   І до нині наша славенна земля дарує таланти нашій країні. Напередодні дня української писемності та мови, відбулася літературна зустріч «В родинному колі» з творчою родиною глухівської поетеси Надії Геращенко - донькою Наталією Громак, внуками  Артемом та Поліною.  Їх імена знають не тільки на Глухівщині, а й поза межами України. 
   На захід були запрошені і пенсіонери відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради. Всі присутні мали змогу прослухати вірші авторів, дізнались історію створення віршів. 
   В цей день поетесу прийшли привітати її друзі  – члени літературно – мистецького об’єднання «Звенигора» Ірина Колтакова та Анатолій Мироненко, а місцевий композитор Марія Воропай подарувала Надії Адамівни ноти до чотирьох її віршів та наспівала мелодії цих пісень.
Тож зустріч в родинному колі подарувала приємні хвилини спілкування.

 

Переглядів: 31 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0