Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Грудень » 4 » «В ім’я добра і милосердя»
13:37
«В ім’я добра і милосердя»

          3 грудня 2015 року в  територіальному центрі соціального обслуговування населення Глухівської міської ради відбулось урочисте відзначення Міжнародного дня інвалідів.
     На урочистостях виступили директор територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Ніколаєнко С.І. та начальник відділу з обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, контролю за правильністю та виплати пенсії управління соціального захисту населення Глухівської міської ради Веракса Т.М. Вони проінформували про соціальні послуги, які надаються інвалідам.
     Учасники художньої самодіяльності представили літературно-музичну композицію  « В ім’я добра та милосердя.” На закінчення  заходу присутні отримали  подарунки.
До підготовки та проведення Міжнародного дня інвалідів були залучені підприємці, установи та організації міста. Особи з обмеженими фізичними можливостями, які обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування населення Глухівської міської ради отримали  107 продуктових наборів на суму 2900,00 грн. та миючих наборів 30шт на суму 1698,00грн.
Це все завдяки нашим спонсорам, які ніколи не залишаються осторонь проблем людей з інвалідністю. Милосердя, доброта, гуманність не мають меж. А добрі справи – неоціненні, і так необхідні всім.

 

Переглядів: 113 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0