Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Травень » 16 » Урочисте відкриття
11:05
Урочисте відкриття

На урочисте відкриття прийшли керівники міста та області, народний депутат України , депутати обласної та міської рад, начальники управлінь, матері, які виховують діток з обмеженими фізичними можливостями, представники ЗМІ та громадськості.

    «Відкриття нового приміщення Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інваліднів – це знакова подія, в першу чергу для батьків, які виховують дітей з особливими потребами. Ми сьогодні готові допомогти поставити дитину на ноги, адаптувати її до нормального суспільного життя і працювати над тим, щоб центр ставав кращим, приймав більше дітей, розширювався, зміцнювалась його матеріально-технічна база в наступні роки», - наголосив міський голова Юрій Бурлака. За допомогу він подякував народному депутатові України Андрію Деркачу. Саме за його підтримки два роки тому була прийнята Державна цільова програма збереження культурної спадщини та розвитку туристичної інфраструктури м. Глухів на 2012-2016 роки. У ході реалізації цієї програми було відреставроване й інфекційне відділення земської лікарні, побудованого ще глухівськими меценатами Терещенками . До недавнього часу в будівлі розміщувалося наркологічне відділення Глухівської центральної районної лікарні. Пізніше було вирішено передати її дітям з обмеженими фізичними можливостями. Кошти на реставрацію будівлі були виділені у вигляді субвенції з державного бюджету в сумі 2,5 млн. грн. Ремонтні роботи проводилися протягом восьми місяців.
    Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів забезпечить створення передумов для всебічного розвитку, засвоєння вихованцями знань, умінь і навичок з метою підготовки їх до здобуття дошкільної освіти, з подальшим здобуттям дітьми базової та повної загальної середньої освіти, професійно – технічної та вищої освіти для інтеграції в суспільство з урахуванням рекомендацій лікарів.
    Всіх присутніх зі святом привітали народний депутат України, почесний громадянин міста Глухів Андрій Деркач, перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев і заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення Сумської ОДА Валентина Пікіна.
      Народний депутат України, почесний громадянин міста Глухів Андрій Деркач передав дітям подарунки і святий образ Скоропослушниці.
    Символічний ключ від центру реабілітації її вихованцям вручив міський голова Юрій Бурлака.
    За звичаєм нову оселю Божим благословенням освятив Благочинний церков Глухівського церковного округу отець Олексій.
    Почесних гостей та всіх присутніх вітали піснями вихованці центру соціальної реабілітації дітей інвалідів .

 


Переглядів: 315 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0