Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Червень » 5 » Урочисте новосілля
15:42
Урочисте новосілля
  1 червня     в м. Глухові відбулася знаменна подія – управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради  урочисто відсвяткувало новосілля у новому відремонтованому приміщенні за адресою м. Глухів вул. Курлука,1/3. Це стало можливим завдяки коштам  Світового банку  та міській владі, яка знайшла можливість виділити для управління праці та соціального захисту населення зручне приміщення і кошти для завершення ремонту приміщення згідно вимогам Світового банку до європейських стандартів .
 
  На урочистому відкритті були присутні Глухівський міський голова Бурлака Юрій Олександрович, який побажав колективу управління на чолі з начальником Громак Ларисою Анатоліївною плідної праці.
  Заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Пономаренко Геннадій Миколайович  висловив подяку Глухівській міській раді за підтримку соціальної сфери, начальнику управління Громак Л.А., яка доклала неабияких зусиль щоб колектив отримав достойні умови праці.
  Отримувач допомоги - прийомна мати двох дівчаток Овсянко О.М.  привітала колектив з новосіллям та подякувала за розуміння та допомогу у вирішенні соціальних проблем.
    
  Підрядник ТОВ «СК-РЕГІОНБУДСЕРВІС» Абрамович Сергій Вікторович вручив начальнику управління символічний ключ від нового приміщення.
Вітали з новосіллям запрошені на свято інші гості - керівники підприємств та установ міста, депутати міської ради, підприємці, які допомагали в благоустрої території навколо приміщення та облаштування дитячого куточка в приміщенні управління.
 
  В урочисту мить: міський голова Бурлака Ю.О. та начальник управління Громак Л.А. перерізали червону стрічку .
 
  Благочинний міста Глухова  отець  Олексій провів обряд освячення нового приміщення.

Переглядів: 502 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0