Уряд уточнив Порядок використання коштів будинками-інтернатами, що надходять на утримання підопічних - 9 Листопада 2011 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 04.12.2016, 16:16

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Листопад » 9 » Уряд уточнив Порядок використання коштів будинками-інтернатами, що надходять на утримання підопічних
15:06
Уряд уточнив Порядок використання коштів будинками-інтернатами, що надходять на утримання підопічних
Уряд вніс зміни до своєї постанови від 4 березня 2004 року № 269, якою було затверджено Порядок використання коштів, що надходять від Пенсійного фонду України або органів праці та соціального захисту населення, до будинків-інтернатів.
Як відомо, нині 25 відсотків нарахованої пенсії або державної соціальної допомоги виплачується особисто пенсіонерам або дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, які перебувають у будинках-інтернатах, а 75 відсотків – будинкам-інтернатам для поліпшення умов перебування підопічних.
Порядком передбачалося, що ці кошти використовуються будинком-інтернатом на придбання предметів і матеріалів, оплату послуг та інших видатків, придбання обладнання і предметів довгострокового користування. Оскільки Порядком не було чітко визначено, які це видатки, постійно виникали проблеми із використанням коштів.
Прийнятою Урядом постановою передбачено чіткий перелік видатків, які можуть здійснюватися за рахунок згаданих коштів, що дасть можливість систематизувати та підвищити ефективність їх використання. Зокрема, кошти використовуватимуться на забезпечення продуктами харчування, медикаментами, предметами та матеріалами, м’яким та твердим інвентарем; придбання обладнання і предметів довгострокового користування; проведення капітального ремонту приміщень житлового фонду та обслуговуючих приміщень будинку-інтернату – їдальні, пральні, лазні, а також окремих вузлів та систем, які є складовою частиною цих об’єктів, тощо.
Перелік товарно-матеріальних цінностей, робіт і послуг, на які можуть використовуватися кошти, затверджується Міністерством соціальної політики України.


Начальник управління праці
та соціального захисту населення
Глухівської міської ради                              Л.А.Громак

Переглядів: 572 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання