Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Травень » 16 » участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої та юнацької професійної творчості
15:22
участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої та юнацької професійної творчості
Діти-інваліди
прийняли участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі дитячої та юнацької професійної творчості
«Справжні емоції - 2011»


  11 травня 2011 року у місті Києві  на Софійській площі відкрився Міжнародний фестиваль Юних Меценатів . Головна мета фестивалю – привернути увагу громадськості до обдарованих учнів , об’єднавши творчу молодь – Юних Меценатів.
 
 
  У супроводі з керівником єпархіального паломницького відділу протоієрея Олександра Майбороди та Чалої Людмили Дмитрівни, інструктора з трудотерапії  відвідувачі Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів прийняли участь у  щорічному Всеукраїнському конкурсі дитячої та юнацької професійної творчості «Справжні емоції - 2011».

 
 

   Роботи Пугача Дмитра, Андреєва Олександра та Балабанова Сергія були виставлені в музейних залах Національного заповідника «Софія Київська».
 
 

  Яскравою та насиченою була програма фестивалю де діти зустрілися з Васильом Вірастюком, власником титулу «Найсильніша людина світу», випускали в небо голубів, повітряні кульки, приймали участь в майстер-класі з пісочної анімації


та виготовлення повітряних зміїв , а також велике враження на дітей справило катання на  сігвеї. 

  За сприянням  Его Преосвященства Преосвященнейшего Иосифа  епископа Конотопского и Глуховского  та з метою розширення програми прибування дітей-інвалідів  у Києві була здійснена екскурсія до Києво-Печерської Лаври та Софійського собору,

яку провів керівник єпархіального паломницького відділу протоієрей Олександр Майборода.


   З його цікавої та змістовної розповіді діти дізналися багато цікавого про культуру християнського спадку наших пращурів.  
Поїздка до Києва  стала можливою завдяки підтримці Его Преосвященства Преосвященнейшего Иосифа  епископа Конотопского и Глуховского  , Намісника монастиря «Глинські пустинь» архімандрита Антонія, керівника єпархіального паломницького відділу протоієрея Олександра Майбороди, приватного підприємця Романенка Володимира Івановича. 
  Діти-інваліди, батьки та працівники Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів дуже вдячні спонсорам, які допомогли здійснити мрію і потрапити на Міжнародний фестиваль .

Переглядів: 319 | Додав: Falcon | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0