Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Січень » 27 » У Тетянин день
16:38
У Тетянин день
    У територіальному центрі Університет третього віку „Активне довголіття” відзначив день студента.       
          На урочистостях були  присутні  заступник міського голови Терещенко І.І., начальник управління праці  та соціального захисту населення Громак Л.А., головний редактор газети „Неделя” , та ректор університету директор територіального центру Ніколаєнко С.І.

     

Заступник міського голови Терещенко І.І. привітала присутніх , та від міського голови  вручила активним студентам  подяки за активну життєву позицію та сумлінну роботу в діяльності університету, а також подарунки для подальшої роботи університету.
        Слова привітання студенти почули також від начальника управління праці  та соціального захисту населення Громак Л.А. та ректора університету Ніколаєнко С.І.
   
    Студенти підготували змістовну програму дозвілля. Активно розгадували кросворд на краєзнавчу тему , який підготувала  Андреева А.Ф., Показали свої здібності літературоведи , звучали вірші та пісні.

26.01.2012 року в територіальному центрі соціального захисту населення УПСЗН Глухівської міської ради відбулось чергове засідання клубу «Надвечір’я» під назвою «Послесловие к святкам… Згадала баба дівич вечір»

Переглядів: 312 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0