Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Жовтень » 17 » Тварини – знімають стрес
08:50
Тварини – знімають стрес
   Спілкування з тваринами допомагає відвідувачам Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів  створити емоційно врівноважений канал зв'язку з навколишнім світом.
   Реабілітаційні функції виконує  взаємодія особистості з природою. Догляд за тваринами і рослинами знімає стрес, нормалізує роботу нервової системи, психічний стан. Спілкування з тваринами суттєво збагачує життя, може бути додатковим джерелом взаємодії людини з навколишнім світом. Тому в роботі з дітьми-інвалідами фахівці центру реабілітації  використовують таку форму соціальної реабілітації, як екологізація педагогічного середовища (створення екологічного куточка  ), де діти мають можливість дбати про тваринку. З точки зору терапії , це допомагає створити атмосферу емоційної безпеки. Діти можуть звільнити свої почуття і переживання спілкуючись маленьким другом .
    Турбота про тварину вимагає певних знань, постійного поповнення інформації, щоденних навичок і вмінь. Це завжди позитивно впливає як на дітей, так і на дорослих.

Переглядів: 220 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0