Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Березень » 25 » Тристороння соціально-економічна рада – запорука соціального захисту населення.
15:35
Тристороння соціально-економічна рада – запорука соціального захисту населення.
    У Глухові створена міська тристороння соціально-економічна рада. Про це говориться у підписаному міським головою розпорядженні "Про створення міської тристоронньої соціально-економічної ради”.

    Таке рішення ухвалено з метою узгодженого вирішення проблем, що виникають у соціально-економічній сфері, стосуються прав та інтересів працівників і працедавців.

    У розпорядженні наголошується, що міська тристороння соціально-економічна рада є консультативно-дорадчим органом при міському голові. Рада здійснює свою діяльність на принципах рівноправ'я і паритетності сторін соціального діалогу.

    Згідно документу, співголовами ради призначені: від сторони виконавчих органів Глухівської міської ради – заступник міського голови Терещенко Ірина Іванівна, від професійних союзів – голова координаціїної ради профспілок по місту Глухову і Глухівському району Глуханич Ніна Андріївна, від організацій роботодавців – голова міської громадської організації роботодавців, начальник комунального виробничого управління водогінно-каналізаційного господарства Нікончук Степан Іванович. До складу ради входять: Громак Лариса Анатоліївна – начальник управління праці та соціального захисту населення, Полушкіна Надія Миколаївна – начальник фінансового управління, Малорошвило Олексій Савич – начальник управління соціально-економічного розвитку, Сухоручкіна Людмила Олексіївна – начальник відділу з питань торгівлі та підтримки підприємництва, Коропченко Сергій Петрович – голова профспілкової організації Інституту луб”яних культур, Парпуренко Тетяна Леонідівна – голова профспілкової організації ВАТ „Глухівський хлібокомбінат”, Колесник Вячеслав Володимирович - голова профспілкової організації Глухівського еоледжу СНАУ, Чеманова Світлана Миколаївна – голова профспілкової організації ЦРЛ, Москаленко Анатолій Олександрович – голова депутатської комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв”язку, торгово-побутового обслуговування та розвитку підприємництва, Бушнєв Сергій Федорович – голова міської галузевої ради підприємців торгівлі та побутового обслуговування, Деркач Сергій Олександрович – голова галузевої ради підприємців промисловості, будівництва, транспорту та зв”язку, Мілюта Олег Геннадійович – голова міської громадської організації „Союз підприємців міста Глухова”.

  Учасники ради беруть на себе зобов'язання об'єднати зусилля і спільно діяти для досягнення загальної мети. Перший і головний пріоритет діяльності ради – це зайнятість населення, недопускання різкого зростання безробіття, максимально зберегти досягнутий рівень доходів мешканців міста та забезпечити надійний соціальний захист найбільш уразливих верств населення.

  21 березня 2011 року відбулось засідання повноважних представників Сторін для ведення колективних переговорів та укладення угоди між виконавчим комітетом Глухівської міської ради, міською громадською організацією роботодавців та координаційною радою профспілок по місту Глухову і Глухівському району на 2011-2012 роки. В результаті обговорення проект Угоди  був узгоджений. Згідно Угоди, сторони домовились створити необхідні умови для функціонування базових галузей економіки, сприяти реалізації заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи суб'єктів підприємницької діяльності, максимально зберегти кількість робочих місць та рівень заробітної плати, забезпечувати своєчасність її виплати, зберегти на підприємствах міста соціально-економічні гарантії найманим працівникам, проводити моніторинг соціального клімату в трудових колективах, здійснювати громадський контроль за дотриманням роботодавцями чинного законодавства у сфері соціально-трудових відносин.

  Крім того, на засіданні розглядались питання щодо санітарного стану та благоустрою території міста, організації проведення інформаційних днів з пенсійної реформи та медичного страхування в організаціях, установах, підприємствах міста.
  Наступне засідання повноважних представників Сторін відбудеться в другому кварталі поточного року.
  Шановні громадяни! Зі соїми пропозиціями щодо життєдіяльності міста звертайтеся до членів тристорнньої соціально-економічної ради!

Переглядів: 357 | Додав: Falcon | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0