Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Липень » 31 » Тиждень здоров’я
08:32
Тиждень здоров’я

       З 27липня  по 31 липня  в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів  пройшов Тиждень Здоров'я під девізом:  «Я здоров'я збережу, сам собі допоможу!»
    Щодня ранок починався із зарядки на свіжому повітрі. Під енергійну музику діти із задоволенням виконували фізичні вправи і приймали сонячні ванни.
    На заняттях студенти педагогічного університету Юлія Римарчук та Катерина Сотник розповідали дітям про здоровий спосіб життя, режим дня і корисне харчування. Медичною сестрою Оленою Головач була проведена профілактична гімнастика, яка сприяє поліпшенню постави, профілактиці плоскостопості та розвитку опорно-рухового апарату.  Заняття проводилися у музичному супроводі .
    У завершенні тижні відбулася спортивна естафета «Веселі старти», в якій діти брали участь командно. Естафета була проведена в ігровій формі, за допомогою спортивного інвентарю (м'ячі, кеглі, гімнастичні обручі). Ігри сприяли розвитку у дітей спритності, гнучкості, швидкості і сили. Естафету завершив танцювальний флешмоб. Всі учасники отримали солодкі подарунки та масу позитивних емоцій.
     «Посміхайся щораз для здоров'я - це клас!»

Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 164 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0