Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Березень » 28 » Тиждень доброти
16:15
Тиждень доброти

Твори Добро на цій Землі,

Твори добро на радість іншим,

Добром воздасться і тобі,

світ наш стане красивішим!

 

   Ранньою весною кожен господар набирає зернята, сіє в розпушену землю і вірить, що вони проростуть. Виростуть колоски, і з цих зернят буде хліб. Щоб виростити справжню людину, слід у серце кожної дитини заронити зернята доброти, чуйності, поваги, працелюбності, вихованості.

   Цього тижня  волонтерським загоном Глухівського медичного училища здійснені ряд добрих справ, а саме серед студентської молоді зібрані кошти та придбаний посуд для дітей-інвалідів Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Волонтери розповідали вихованцям центру  притчі про добро, а також поділитися своїми власними життєвими історіями про добрі вчинки, які вони зробили комусь, або хтось зробив для них.

  

   Однією з справ тижня стала допомога волонтерів у прибиранні прилеглої території Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів . 28 березня    разом з працівниками центру вони прибирали листя та клумби .

   Хотілось би висловити вдячність студентам волонтерам медичного училища, хто відгукнувся і прийняв участь у заходах, які проводились в рамках «Тижня Доброти».  І нехай тиждень закінчився, а добрі справи та люди які їх роблять ніколи про них не забувають і роблять їх впродовж всього життя!

 

Переглядів: 250 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0