Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Березень » 18 » Технологічна практика
08:57
Технологічна практика

   

   На базі Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 29.02.16 по 20.03.16 проходили практику студентки 26-СР групи, факультету педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка: Бельмас Ірина, Буракова Наталія, Гордієнко Дар’я та Желіховська Наталія.
   Мета даної технологічної практики полягала в   ознайомлені  зі структурою ГМЦСССДМ, нормативно-правовими документами, якими керуються в роботі працівники центру та напрямки роботи центру.    
   Кожного дня студенти допомагали працівникам центру СССДМ у роботі з клієнтами, виконували новий вид діяльності для себе, а саме: перевіряли цільове використання державної допомоги, що надається при народженні дитини, ознайомлювали сім’ї з діяльністю центру, проводили бесіди щодо планування сімейного бюджету та бесіди з умовно засудженими, а також інспектували сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
   На базі ЗОШ №3 практикантки проводили тренінгове заняття для учнів 3го -Б класу на тему: «Ми за здоровий спосіб життя» , на якому актуалізували відчуття важливості здоров’я та розуміння складності його досягнення та збереження.
   В ЗОШ №2 студентки провели урок-тренінг для 8го - А класу на тему: «Ще раз про СНІД», на якому поповнили базові знання про ВІЛ/СНІД , шляхи їх поширення, способи і засоби профілактики.
   Завдяки відкритим, доброзичливим працівникам центру студентки досконало оволоділи матеріалом, та навчились використовувати його на практиці.

Переглядів: 145 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0