Технологічна практика - 18 Березня 2016 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 02.12.2016, 22:08

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Березень » 18 » Технологічна практика
08:57
Технологічна практика

   На базі Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 29.02.16 по 20.03.16 проходили практику студентки 26-СР групи, факультету педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка: Бельмас Ірина, Буракова Наталія, Гордієнко Дар’я та Желіховська Наталія.
   Мета даної технологічної практики полягала в   ознайомлені  зі структурою ГМЦСССДМ, нормативно-правовими документами, якими керуються в роботі працівники центру та напрямки роботи центру.    
   Кожного дня студенти допомагали працівникам центру СССДМ у роботі з клієнтами, виконували новий вид діяльності для себе, а саме: перевіряли цільове використання державної допомоги, що надається при народженні дитини, ознайомлювали сім’ї з діяльністю центру, проводили бесіди щодо планування сімейного бюджету та бесіди з умовно засудженими, а також інспектували сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
   На базі ЗОШ №3 практикантки проводили тренінгове заняття для учнів 3го -Б класу на тему: «Ми за здоровий спосіб життя» , на якому актуалізували відчуття важливості здоров’я та розуміння складності його досягнення та збереження.
   В ЗОШ №2 студентки провели урок-тренінг для 8го - А класу на тему: «Ще раз про СНІД», на якому поповнили базові знання про ВІЛ/СНІД , шляхи їх поширення, способи і засоби профілактики.
   Завдяки відкритим, доброзичливим працівникам центру студентки досконало оволоділи матеріалом, та навчились використовувати його на практиці.

Переглядів: 80 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання