Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Березень » 16 » Свято зустрічі птахів
14:28
Свято зустрічі птахів

      16 березня у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів    відбулося традиційне свято «Зустрічі прилітних птахів».
Прихід весни у нашому місті не можливо уявити без квітучих садків та різнобарвного пташиного співу. Вихованці Центру з нетерпінням очікували весни, важливим вісником якої був приліт птахів. Про птахів соціальні педагоги розповідали на своїх заняттях, їх малювали, про них читали казки. 
    До свята зустрічі птахів студенти-практиканти   26-СР групи факультету педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Бабкова Ольга, Гулакова Юлія, Зігун Віталій, Князева Ганна, Швець Анастасія підготували та провели різноманітні вікторини, ігри. Діти з великим захопленням мандрували станціями, де на них чекали пізнавальні конкурси.  
    За уявленнями наших  предків, пташки – вісники радості, їх  завжди цінували і оберігали. Тому Свято зустрічі птахів  має велике виховне і екологічне  значення.
    Зустріч птахів була  дійсно святковою. Сподіваємося, що завдяки щирим дитячим турботам птахів у нашому краї буде все більше і більше. 

Переглядів: 144 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0