Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Лютий » 19 » Свято закоханих
15:13
Свято закоханих
    День святого Валентина або , як його інакше називають, День всіх закоханих , відзначається в нашій країні не так давно , хоча саме свято існує вже багато століть.
   За цей час , воно так органічно увійшло у наше життя , так припало нам до душі , що сьогодні без цього свята ми не уявляємо  свого календаря.
   Не обійшло це свято і оселю Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів. Цього дня діти дізналися про історію виникнення свята, чому воно називається саме так, та які традиції проведення  його в інших країнах.
   Символом святкування дня закоханих є листівка у вигляді серця.  Звичайно вихованці центру своїми руками виготовляли до свята чудові валентинки, які  подарують своїм найдорожчім людям. Також в цей святковий день вихованці приймали участь в різних конкурсах та виконували завдання супутника всіх закоханих Купідона.
   Фіналом свята була обрана найкраща пара Валентин  та Валентина. Переможці отримали подарунки. Всі інші мали можливість потанцювати та повеселитись на святковій дискотеці.
   Хай в нашому календарі буде багато таких свят, котрі змушують нас посміхатись, радіти та дарувати любов.

Переглядів: 179 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0