Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Листопад » 10 » Свято української мови
15:21
Свято української мови

   До найкоштовніших надбань кожного народу належить мова. Тому і називається це надбання рідна мова. Рідна, як мати, як Батьківщина, як усе найдорожче серцю. Мова – це не тільки засіб спілкування… Її функції у житті кожної людини набагато ширші. Мова – найбільший духовний скарб, у якому народ виявляє себе творцем, передає нащадкам свій досвід і мудрість, перемоги і славу, культуру і традиції, думи і сподівання.
   Указом президента від 9 листопада 1997 року № 1241/97 «Про День української писемності та мови». Відтоді щороку 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Це свято не оминули і в Університеті третього віку «Активне довголіття» територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради. Свято підготували і провели студенти-практиканти ГДПУ ім. Олексвандра Довженка. Вже немолоді студенти-пенсіонери дізналися про витоки української мови, прослухали вірші українських письменників, переглянули відеофільм про Нестора Літописця. 
Отже, варто докладати зусиль, аби українська мова не тільки зберігалася, але й розвивалася. Нею варто розмовляти, писати, послуговуватися будь-де. В іншому разі вона стане виключно «солов’їною».

Переглядів: 25 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0