Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Червень » 3 » Свято радості надії і добра
09:20
Свято радості надії і добра

   Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Тому щороку в цей день працівники Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів намагаються забезпечити цікаву змістовну розважальну програму для своїх вихованців.        
   
   Цього року свято почалося з проведення турніру з шашок та конкурсу малюнків. 

   А тим часом в холі центру майоріла різнобарвними кольорами виставка художніх робіт дітей з особливими потребами. Їхні однолітки із захопленням розглядали майстерно зроблені картини з солоного тіста, виготовлені в техніці валяння , малюнки, власноруч вирізані з дерева скриньки . 

   Завітали цього дня до міського центру реабілітації веселі клоуни – студенти-волонтери Глухівського медичного училища  . Вони провели з дітьми цікаві конкурси, загадували загадки, грали в ігри. Розчулив гостей свята виступ театральної студії «Дивоствіт» з мініатюрою «Серце». Не можливо уявити дитяче свято без подарунків. Так було і в цей день. Вихованці центру отримали солодощі від постійних спонсорів – небайдужих мешканців міста. Приємною подією для працівників центру реабілітації дітей-інвалідів, батьків та самих вихованців було отримання подарунку від міського голови Юрія Бурлаки набір кіндерболів, для проведення занять з лікувальної фізкультури та двох комп’ютерів . 

   1 червня - не тільки веселе свято для дітлахів, але й можливість звернення уваги всієї світової громадськості на необхідну відповідальність за долю нашого справедливого і благополучного майбутнього, нагадування суспільству про дотримання прав дитини для формування гармонійної особистості. Адже кожна дитина має право на щасливе і повноцінне дитинство. 

   Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів щиро вдячні за допомогу в організації свята  постійним спонсорам :  Скобликовій Н.М., Овсинській Н.М., Курятниковій Л.В, Максименко О.В., Дещенко С.І.,   Старченко Н.М., Шумицькому В.О.  та небайдужим мешканцям міста.

Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 225 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0