Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Березень » 23 » Свято птахів
10:07
Свято птахів


А ми шпаківні будували...
Як розпускалися садки,
До нас весною завітали
Веселі наші співаки.

   Яка прекрасна і чудова наша Батьківщина! У будь-яку пору року вона чарує око, то яскравими барвами літа або золотої осені, то казковою красою зими або буйним цвітінням весни. Але найгарніший  куточок природи залишається мертвим, якщо його не оживляють… Птахи не тільки прикрашають наше життя, вони перші помічники людини у боротьбі проти шкідливих комах та гризунів. Їх здавна називають санітарами лісу та полів. Тому люди також повинні дбати про пернатих.  
      23 березня  2015 року на базі Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів   було проведено «Свято  птахів».  Під час свята діти мали можливість з розповідей дізнатись більше про зимуючих птахів, їх різновид та про особливості їх життя під час зимового періоду. Також, вони мали змогу взяти участь у цікавих вікторинах і продемонструвати свої знання.   По завершенню свята студентами Глухівського національного педагогічного університету разом з дітьми була виготовлена стіннівка .   
   Наприкінці свята вихованці центру поласували смачним печивом у вигляді пташок випеченим власноруч працівниками центру. 
   Пам’ятайте: птахи – це наші пернаті друзі. Коли на вулиці холодно та обмаль їжі    вони дуже  сподіваються на вашу допомогу, підгодуйте їх , а влітку вони обов’язково віддячать Вам!
  

Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 171 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0