Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Грудень » 8 » Свято добра
08:56
Свято добра

   Доброта і милосердя, чуйність і теплота. Кожен цього потребує. Ми крокуємо вулицею міста і повз нас проходять люди, такі різні і несхожі один на одного. А чи щасливі вони? Чи все у них гаразд? Чи потребують вони допомоги, підтримки, співчуття? Часто в щоденній метушні ми забуваємо, що поруч живуть люди самотні, залишені батьками діти, хворі. Люди, для яких елементарний вияв нашої уваги, добре слово, привітна посмішка є своєрідним рятівним колом у потоці сірих буднів.

   Щорічно 5 грудня все людство відзначає Міжнародний День добровольчих дій або день волонтерів. Ці люди присвячують суспільству свій талант, час, енергію, не чекаючи винагороди. Волонтери України стали справжніми ангелами- охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги. Добро не виміряти грошовим еквівалентом, його ціна – чиясь посмішка, мить щастя знедоленої людини, радість в очах нужденного.

   «Творити добро сьогодні і зараз» так називався захід, присвячений Міжнародному дню волонтерів. Підготували та провели це прекрасне свято студенти волонтери Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Байдала Дар’я, Осипенко Дар’я, Баюн Тетяна та Бойко Євгенія. А ще в гості до пенсіонерів волонтерів завітали вихованці старшої групи дитячого садочка «Світлячок».   

Переглядів: 174 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0