Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Грудень » 23 » Святкування Святого Миколая
16:18
Святкування Святого Миколая
   Є свято особливе, на нього чекають усі – і дорослі і діти. Це свято – Святого Миколая . Усі ми віримо, що Святий Миколай  буде до нас ласкавим, обдарує нас солодощами та іншими дарунками.
   Дев’ятнадцятого  грудня у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів  проведено «Свято Святого Миколая» під час якого  вихованці Центру  брали участь  у конкурсах, розгадували загадки та  співали. На адресу дітей та їх батьків прозвучали щирі побажання від міського голови Юрія Олександровича Бурлаки.

До вітань приєдналися решта почесних гостей : заступник міського голови І.І. Терещенко,  начальник управління праці та соціального захисту населення Л. А.Громак, начальник управління ПФУ в   м. Глухові та Глухівському районі   С.М.Козубова .
  
Наприкінці свята  діти отримали солодощі від почесного громадянина міста Глухова - народного депутата України Л.А. Деркача,  управління пенсійного Фонду України в м. Глухові та Глухівського НПУ ім. Довженка .   
Щиро дякуємо всім, хто допоміг в організації свята :  персоналу відділу прикордонної служби «Шалигіне»  імені Петра Калнишевського та особисто начальнику відділу підполковнику П.П. Ключнику , а також персоналу відділу прикордонної служби «Сопич» та особисто начальнику відділу підполковнику Мартинюк С.П.
   І на передодні Нового року хочеться побажати всім радості, щастя, здоров’я, багатства та довгого віку.

Переглядів: 397 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0