Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Січень » 6 » СВЯТКУВАЛИ РІЗДВО ХРИСТОВЕ
14:13
СВЯТКУВАЛИ РІЗДВО ХРИСТОВЕ

   Всі люди люблять свята, але особливо їх обожнюють діти. У Глухівському міському  центрі соціальної реабілітації дітей - інвалідів зимові свята не закінчуються. Свято Різдва Христового є дитяче свято не тільки в тому сенсі, що для дітей запалюються ялинки, а в тому, набагато більш глибокому, сенсі, що, мабуть, тільки діти не дивуються тому, що Бог приходить на землю до нас в образі Дитини. Цей образ Бога-Дитини продовжує світити нам з ікон, втілюватися в незліченних творах мистецтва, точно найголовніше, останнє, радісне у християнстві укладено саме тут, в цьому "вічному дитинстві Бога".

   6 січня 2015 року в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів   відбулася святкова програма, присвячена Різдву Христовому.  Тут діти співали та розповідали колядки тим самим створювали казкову атмосферу в залі. За свій талант кожна дитина в залі отримала солодкі подарунки від волонтерів.

   Також вихованці центру отримали незвичайний подарунок – лист  від бійців , що перебувають в зоні АТО. Вони висловлювали подяку дітям за малюнки та щирі слова підтримки, які зігрівають душу та надають життєвої сили, за те що з нетерпінням чекають їх вдома. Привітали з Новим роком та Різдвом Христовим та побажали чистого і мирного неба над головою, а також діти від бійців отримали солодощі.    

   Колектив центру від усієї душі дякує всім за турботу і милосердя, надану вихованцям центру. Поділитися теплом своєї душі з дітьми, створити їм свято, побачити в їхніх очах вогник добра і віри в казку - дорого коштує.

Спасибі Вам за веселе свято і щедрі подарунки!

                                                     

                                                      Тамара Ярина , директор Глухівського 

                                                      міського центру  соціальної реабілітації  

                                                      дітей-інвалідів 

 

 

Переглядів: 201 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0