Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Жовтень » 29 » Сумлінно робити свою справу
16:46
Сумлінно робити свою справу
    Сучасний реабілітаційний процес неможливий без впровадження новітніх форм, методів і технологій. Особливого підходу потребує виховання, розвиток та навчання дітей-інвалідів.
    Це ставить перед фахівцями Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів підвищені вимоги та завдання, спрямовані на поліпшення якості реабілітаційних послуг.
    Наш колектив усвідомлює, що сучасний центр реабілітації – це місце, де дитина отримує досвід емоційно-практичної взаємодії з дорослими й однолітками у найбільш важливих для її розвитку сферах життя. Тому всі зусилля спрямовуємо на створення відповідних умов, які б формували творчу особистість і життєву компетентність особливої дитини.
    Наші педагоги, керуючись у своїй роботі принципом особистого підходу до виховання і навчання дітей-інвалідів, широко використовують і творчо опрацьовують інноваційні та реабілітаційні технології. В організації життєдіяльності вихованців педагоги використовують ігрові заняття – подорожі, ігри-драматизації, сюжетно рольові ігри, спільні проекти з дітьми.
    Соціальна робота – важка праця, яка потребує повної емоційної віддачі та душевної щедрості на добро. Якщо цього нема, людина не зможе стати хорошим працівником. Адже ми маємо вчасно подати руку допомоги тим, хто цього дуже потребує, та зробити максимум можливого для того, щоб подарувати дитині  надію на краще. Але коли бачиш результат своєї роботи – щасливі дитячі оченята та задоволених матерів, яким таки вдалося здолати життєві труднощі – забуваються усі проблемні питання та неприємності. Саме заради цього ми і працюємо.
    Користуючись нагодою, хочу привітати колег – працівників соціальної сфери – з професійним святом. Адже на наші плечі покладено одне з найважливіших і відповідальних завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення. Саме завдяки вашій праці і самовіддачі нам є чим пишатися, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших у світі
На передодні професійного свята хочеться згадати всіх  тих, хто працює в нашому Центрі: І.В. Борисенко , О.М. Мажуга , О.А. Головач , Т.М. Бодрик , А.О. Панченко , О.Г. Лесик , Г.М. Білогур , О.Ю.Нікітіна та  побажати їм і всім працівникам соціальної сфери міцного здоров'я, сімейного благополуччя, мира добра і любові.

.
Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 263 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0