Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Листопад » 25 » „Стоп насильству”.
09:34
„Стоп насильству”.

      Сьогодні дуже часто ми чуємо про те, що насильства в сім’ї не повинно бути. Проте також часто ми чуємо про випадки скоєння насильства чоловіка над жінкою, батьків над дітьми.

  Що таке сімейне насильство?

   Ідеальна сім'я уявляється ледь не раєм, в якому можна сховатися від усіх небезпек незнайомого світу. Проте для багатьох сімей реальністю є постійні випадки насильства, а рідний будинок стає небезпечнішим, ніж вулиця. Вірогідність отримати травму від близької людини, іноді набагато вища, ніж від незнайомця. Дуже багато людей стикаються з тим, що удома, за закритими дверима, їх чекає:
 приниження, ізоляція від друзів і родичів, реальні фізичні ушкодження або загроза їх отримання, сексуальне примушення.

   У рамках проведення акції «16 днів проти насильства» з метою підвищення обізнаності жінок з питань попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства Глухівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі кабінету планування сім`ї жіночої консультації Глухівської ЦРЛ 24.11.2014р була проведена зустріч з вагітними жінками на тему „Стоп насильству”.        

   Під час зустрічі головний спеціаліст центру Разіна Т.В. ознайомила присутніх жінок із напрямками роботи Глухівського МЦСССДМ та з послугами, які можна отримати в центрі при виникненні різних проблем. Пригадали визначення таких понять, як «насильство», «види насильства», «суб‘єкти насильства». Переглянули ситуації, які можуть виникнути у колі близьких людей, яким чином можна уникнути даного явища, до кого потрібно звертатись у випадках насильства.

   Наприкінці зустрічі жінкам були роздані буклети «Зміни життя – зупини насильство».

Переглядів: 232 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0