Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Січень » 20 » Статеве виховання молоді
08:22
Статеве виховання молоді

  З метою формування у молоді правильної статевої поведінки 15.01.2015 р. Глухівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі   Вищого професійного училища був проведений захід „Статеве виховання молоді”.    

   Ефективне статеве виховання допомагає молоді усвідомити та зрозуміти, чому люди ведуть статеве життя, задуматися над такими його емоційними та морально-етичними аспектами, як самоповага, взаємостосунки, кохання, повага та толерантне ставлення до інших.

    На початку заходу виступила головний спеціаліст центру Разіна Т.В., яка ознайомила присутніх про напрямки роботи Глухівського МЦСССДМ та про послуги, які можуть отримати діти в центрі при виникненні різних проблем. Потім студенти переглянули відеофільм «Коли дівчинка дорослішає». 

   Після перегляду фільму лікар-гінеколог Монжай Г.О. зупинилася на моральних та культурних аспектах, пов’язаних зі статевим життям, про небажану або незаплановану вагітність, зараження хворобами, що передаються статевим шляхом. 

   Наприкінці  заходу були зроблені висновки, що одним із серйозних і першочергових завдань  є формування у молоді правильних духовних установок, прищеплення толерантного ставлення до протилежної статі, виховання культури чистих і справжніх взаємин між статями. Шляхом правильного статевого виховання необхідно закласти основи майбутніх гармонійних подружніх відносин. В кожного підлітка та молодої людини повинний бути сформований моральний ідеал родини, розуміння її цінності і необхідності для людини.

Переглядів: 193 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0