Стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості - 5 Березня 2015 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Четвер, 08.12.2016, 11:52

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Березень » 5 » Стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості
16:14
Стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості

   З метою посилення контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю, зокрема з питань оплати праці, особлива увага в місті приділяється стану виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї. Реалізовується комплекс організаційно-господарських заходів щодо забезпечення конституційного права працівників на своєчасність виплати та ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати. Однак проблема погашення заборгованості залишається не розв’язаною остаточно.
   Так, станом на 1 березня 2015 року, згідно зі статистичними даними, боржником із виплати заробітної плати є філія «Глухівська ДЕД» - сума невиплаченої заробітної плати становить 343,384 тис. гривень, 
   З метою визначення шляхів ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, міською тимчасовою комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат було проведено 3 засідання, на яких заслуховувався керівник підприємства боржника, складено графік погашення заборгованості із заробітної плати, з урахуванням фінансово-економічних можливостей підприємства та забезпечення їх виконання.
   Управління соціального захисту населення міської ради проводить щотижневий моніторинг погашення боргів із заробітної плати у відповідності до затвердженого графіку. З метою сприяння у вирішенні питання погашення заборгованості із виплат заробітної плати  було направлено листа директорові ДП «Сумський облавтодор».
   Разом з тим, слід відмітити, що у місті відсутня заборгованість із заробітної плати на комунальних підприємствах, а також в бюджетних установах та організаціях.

Переглядів: 119 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання