Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Березень » 5 » Стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості
16:14
Стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості

   З метою посилення контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю, зокрема з питань оплати праці, особлива увага в місті приділяється стану виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї. Реалізовується комплекс організаційно-господарських заходів щодо забезпечення конституційного права працівників на своєчасність виплати та ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати. Однак проблема погашення заборгованості залишається не розв’язаною остаточно.
   Так, станом на 1 березня 2015 року, згідно зі статистичними даними, боржником із виплати заробітної плати є філія «Глухівська ДЕД» - сума невиплаченої заробітної плати становить 343,384 тис. гривень, 
   З метою визначення шляхів ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, міською тимчасовою комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат було проведено 3 засідання, на яких заслуховувався керівник підприємства боржника, складено графік погашення заборгованості із заробітної плати, з урахуванням фінансово-економічних можливостей підприємства та забезпечення їх виконання.
   Управління соціального захисту населення міської ради проводить щотижневий моніторинг погашення боргів із заробітної плати у відповідності до затвердженого графіку. З метою сприяння у вирішенні питання погашення заборгованості із виплат заробітної плати  було направлено листа директорові ДП «Сумський облавтодор».
   Разом з тим, слід відмітити, що у місті відсутня заборгованість із заробітної плати на комунальних підприємствах, а також в бюджетних установах та організаціях.

Переглядів: 178 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0