Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Вересень » 2 » Спортивне свято
16:24
Спортивне свято
У спорті все і просто й зрозуміло:
Біжи, пливи, стрибай або танцюй.
Щоб тіло у судомах аж зімліло,
Зусилля не шкодуючи, працюй!
  


   Відповідно до нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича по всій державі пильна увага приділяється створенню належних умов для  виховання і розвитку майбутнього покоління , зокрема, дітям з особливими потребами. З метою залучення дітей до здорового способу життя, їх фізкультурно-спортивної реабілітації та з нагоди 70-ої річниці визволення міста Глухова  від німецько-фашистських загарбників 30 серпня 2013 року  в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів було проведене  спортивне свято .

   Від імені міського голови Юрія Бурлаки  всіх присутніх привітала начальник управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради  Лариса Громак, яка зазначила , що всі, хто взяв участь у змаганнях – вже є переможцями і взірцем незламності духу та побажала учасникам змагань успіху й спортивної удачі.
   За І місце боролись 3 команди, це  вихованці Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Білопільського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів .
   На початку змагань всім присутнім подарував свій музичний номер Олександр Бражник вихованець з міста  Білопілля.
Змагання проголосили відкритим . Юні спортсмени під гучні оплески вболівальників змагались у конкурсах та естафетах, а шановне журі оцінювало учасників. За результатами змагань перше місце виборола Глухівська команда, друге  з міста Шостка, а третє місце посіла команда з міста Білопілля.
   Від міського голови Юрія  Бурлаки діти отримали кубки, медалі , грамоти  та солодкі подарунки. А також учасники та вболівальники отримали від відділення Товариства Червоного Хреста в мсті Глухові блокноти та солодощі.
У першу чергу, такі свята для вихованців центрів реабілітації – це спілкування. Дуже чудово, що ці діти мають змогу відчути себе такими як усі.  
   Всі учасники були дуже задоволені та пообіцяли приїхати до Глухова наступного року.

Переглядів: 253 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0