Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Грудень » 3 » Спільне засідання
13:29
Спільне засідання
29 листопада 2013 року під головуванням заступника міського голови Терещенко І.І. відбулось спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення ), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
На порядок денний засідання було винесено ряд питань:
- Про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці найманим працівникам на підприємствах, установах міста;
- Про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення;
- Про стан сплати боргів до бюджету Пенсійного фонду України.
В ході засідання було розглянуто пояснення керівників підприємств, а також фізичних осіб-приватних підприємців, які за даними податкової інспекції та управління Пенсійного фонду не дотримуються мінімальних гарантій в оплаті праці для найманих працівників. Заслухано інформації членів робочої групи про проведену роботу з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення за жовтень 2013 року. Прийнято до уваги усі проблемні питання, які виникають у роботі робочої групи, розглянуто пропозиції шляхів їх вирішення. Крім того на засіданні було заслухано звернення співголів Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради з нагоди проведення у грудні 2013 року місячника легалізації «Тіньової» зайнятості.
Комісією рекомендовано суб'єктам господарювання вжити заходи щодо погашення заборгованості по єдиному внеску на обов'язкове державне соціальне страхування, бо незважаючи на складність економічного стану, турбота про людей та їх майбутнє повинна бути пріоритетною, а наслідки несвоєчасних платежів – це додаткове ярмо, від якого позбавитись надзвичайно важко, адже за несвоєчасно сплачені внески нараховується штрафна санкція залежно від затримки від 10% до 50% на суму недоїмки та пеня 0,1% за кожний день прострочки, що додається до суми основного боргу, і тим самим ускладнює фінансово-господарську діяльність підприємства. І про це повинен пам’ятати кожен керівник.
На засіданні одноголосно було прийняте рішення активізувати діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення ), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, підвищити вимогливість до платників єдиного внеску, що порушують трудові права найманих працівників.

Переглядів: 225 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0