Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Жовтень » 22 » Спільне засідання
09:47
Спільне засідання
      20 жовтня 2012 року  під головуванням заступника міського голови Терещенко І.І. відбулось спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення ), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
На порядок денний були винесені питання:
1. Стан погашення заборгованості із виплати із заробітної плати.
2. Виплата заробітної плати нижче мінімального розміру .
3. Стан погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду.
    На засіданні були заслухані керівники підприємств, на яких є ризик виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, суб’єкти підприємницької діяльності, які виплачують заробітну плату у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, мають заборгованість  зі сплати страхових та єдиних внесків до Пенсійного фонду.
Керівниками підприємств та фізичними особами - підприємцями дані зобов’язання щодо усунення порушень в частині оплати праці. На комісії прийнято рішення щодо інформування наглядових органів в разі  порушення підприємствами законодавства в частині своєчасної виплати заробітної плати.
Боржниками перед ПФУ  надані пояснення щодо несплати обов’язкових платежів, визначено конкретні терміни, до яких борг буде ліквідований.


Переглядів: 280 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0