Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Серпень » 22 » Соціальна робота – праця щоденна: розуму і рук, щирих сердець і добрих думок
08:01
Соціальна робота – праця щоденна: розуму і рук, щирих сердець і добрих думок

   Соціальна робота – праця щоденна: розуму і рук, щирих сердець і добрих думок, з великою любов’ю до ближніх. Ми знаємо – щомиті нашого візиту чекають багато громадян, яким держава гарантує підтримку, а соціальні працівники впроваджують ці гарантії на практиці.
   Відділення  організації надання адресної  натуральної та грошової допомоги постійно займається виявленням громадян, які потребують натуральної допомоги  і забезпечує їх одягом, взуттям,  продуктами харчування  та надає послуги з заготівлі палива, рубки дров, прибирання прилеглої території, покос трави, дрібний поточний ремонт. 
   У  2016 році  надано допомогу: продуктами харчування  – 434 ос., на суму 11,8тис.грн.. одягом, взуттям – 140 ос. на суму 27,9тис. грн ., надано грошова допомога одній особі в сумі -500,00грн. 
   Відділення співпрацює з підприємцями та організаціями міста, які надають благодійну допомогу продуктами харчування та промисловими товарами.  
   На свято Великодня пенсіонери, які обслуговуються територіальним центром, отримали 435пасхальних кексів на суму 7,6тис.  грн., 48 осіб отримали хлібобулочні вироби. 
   Відділенням обслужені пенсіонери –довгожителі, чорнобильці та учасники бойових дій на території інших держав- 19 осіб на суму 1,0 тис. грн.
   У відділенні  організації надання адресної натуральної та грошової допомоги організовано поточні  ремонти (46ос), прибирання прилеглої території (71ос.), пилка, рубка дров ( 16ос.), надано допомогу у завезенні палива ( 5ос.).    
   При відділенні створено пункт прокату, який надає реабілітаційні засоби потребуючим. Станом на 01.08.2016р. в пункті прокату технічних засобів реабілітації знаходиться 59 засобів реабілітації: 12 інвалідних візків, 9 ходунків, 26 палиць, 6 милиць, 2 судна великих, 2 судна малих, 1 стояк, 1 стійка парта.       У   2016 році реабілітаційні засоби отримали 44 особи.
   У відділеннях територіального центру працюють висококваліфіковані спеціалісти, які нададуть вам якісні соціальні послуги. Тому ми запрошуємо всіх бажаючих прийти до нас. Ми  нікого не обділимо увагою та турботою.

 

Переглядів: 111 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0