Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Вересень » 3 » Соціальна ініціатива Президента в дії
14:09
Соціальна ініціатива Президента в дії
  На виконання соціальних ініціатив Президента України продовжується забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями технічними та іншими засобами реабілітації.
   Протягом восьми місяців поточного року 144 особи з обмеженими фізичними можливостями звернулися до управління праці та соціального захисту  населення Глухівської міської ради внесені до Центрального банку даних з проблем інвалідності та видані їм направлення на заводи виробники щодо забезпечення їх у 2012 році технічними та іншими засобами реабілітації. Із них 14 осіб потребують крісла-колісні, 130 осіб потребують інших технічних засобів реабілітації.
8 серпня цього року в місті було розпочато вручення першого інвалідного візка від заводу виробника за новим механізмом забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями. На даний час продовжується вручення інвалідних візків, 28 серпня в місто знову доставлені і вручені особисто ще три інвалідні візки особам з обмеженими фізичними можливостями, які потребують забезпечення технічними засобами реабілітації.
     І на далі протягом поточного року будуть забезпечуватися інваліди технічними та іншими засобами реабілітації, яких вони потребують.

Переглядів: 313 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0