Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Серпень » 15 » Скорочено списки на пільгову пенсію за роботу в шкідливих умовах
07:42
Скорочено списки на пільгову пенсію за роботу в шкідливих умовах

   Звертаємо увагу роботодавців та найманих працівників на те, що постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461 затверджено нові списки виробництв, робіт, професій, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах: 
•    Список № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах;
•    Список № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.
Зазначена Постанова набула чинності з дня офіційного оприлюднення в «Урядовому кур’єрі», тобто з 3 серпня 2016 року. Одночасно втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 року № 36, якою були затверджені аналогічні Списки (із змінами і доповненнями  в  2004, 2006, 2010, 2014 роках).
Таким чином оновлено Списки працівників, які зайняті на гірничих роботах, у металургійному та хімічному виробництві, атомній енергетиці, виробництві штучних або синтетичних волокон, на роботах із радіоактивними речовинами та джерелами іонізуючих випромінювань і берилієм тощо. Втрачають право на пільгове пенсійне забезпечення керівники та фахівці майже в усіх галузях господарства. Також не матимуть права на пільгову пенсію акумуляторники; працівники медичних закладів, що безпосередньо працюють із радіоактивними речовинами з активністю на робочому місці понад 10 мілікюрі радію-226 або еквівалентною за радіотоксичністю кількістю радіоактивних речовин, та на гамма-терапевтичних апаратах; рентгенолаборанти у флюорографічних кабінетах та інші.

Переглядів: 92 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0