Скорочено списки на пільгову пенсію за роботу в шкідливих умовах - 15 Серпня 2016 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 15:36

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Серпень » 15 » Скорочено списки на пільгову пенсію за роботу в шкідливих умовах
07:42
Скорочено списки на пільгову пенсію за роботу в шкідливих умовах

   Звертаємо увагу роботодавців та найманих працівників на те, що постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461 затверджено нові списки виробництв, робіт, професій, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах: 
•    Список № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах;
•    Список № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.
Зазначена Постанова набула чинності з дня офіційного оприлюднення в «Урядовому кур’єрі», тобто з 3 серпня 2016 року. Одночасно втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 року № 36, якою були затверджені аналогічні Списки (із змінами і доповненнями  в  2004, 2006, 2010, 2014 роках).
Таким чином оновлено Списки працівників, які зайняті на гірничих роботах, у металургійному та хімічному виробництві, атомній енергетиці, виробництві штучних або синтетичних волокон, на роботах із радіоактивними речовинами та джерелами іонізуючих випромінювань і берилієм тощо. Втрачають право на пільгове пенсійне забезпечення керівники та фахівці майже в усіх галузях господарства. Також не матимуть права на пільгову пенсію акумуляторники; працівники медичних закладів, що безпосередньо працюють із радіоактивними речовинами з активністю на робочому місці понад 10 мілікюрі радію-226 або еквівалентною за радіотоксичністю кількістю радіоактивних речовин, та на гамма-терапевтичних апаратах; рентгенолаборанти у флюорографічних кабінетах та інші.

Переглядів: 30 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання