Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Вересень » 29 » Сімейний патронат
13:48
Сімейний патронат

   27 вересня на загальношкільних батьківських зборах ЗОШ №1 завідувач відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Юденич Олена Ерастівна розповіла  присутнім про «Патронат над дитиною».
   Патронатне виховання є новою формою сімейного влаштування дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують захисту.
   Патронатний вихователь має мінімізувати травматизацію дитини, коли її забирають від батьків. Це звичайна квартира або будинок, де дітьми опікуються вихователь разом з помічником. У цей час соціальні працівники працюють із батьками щодо повернення цих дітей у власну родину.
Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини та не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках за рішенням органу опіки та піклування термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.
   Якщо Ви сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей, проживаєте в м. Глухові  на спільній (власній чи орендованій) житловій площі й небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, звертайтеся за інформацією, як тимчасово підтримати дитину в складних життєвих обставинах на платній основі»
   За детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Глухів, вул. Інститутська, 3 (територія ЦРЛ, приміщення пологового відділення І поверх), тел. 3– 28 – 73.

 

Переглядів: 34 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0