«Сімейний патронат» - 20 Вересня 2016 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 09:44

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Вересень » 20 » «Сімейний патронат»
13:09
«Сімейний патронат»

   Глухівський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді
вдруге провів захід «Сімейний патронат»

   15 вересня директор Глухівського МЦСССДМ Віталіна Бавикіна та начальник відділу соціальної роботи Глухівського МЦСССДМ Олена Юденич вдруге провели захід «Сімейний патронат» для безробітних громадян, які перебувають на обліку у міськрайонному центрі зайнятості.
    26 січня 2016 року прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких Законів щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми». Зазначеним законодавством актом у главі 20 Сімейного кодексу України закріплено поняття «Патронат над дитиною».
   Патронатне виховання є новою формою сімейного влаштування дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах  та потребують захисту.
Патронатна сім`я – це тимчасова сім`я для дитини, що має мінімізувати травматизацію дитини, коли її забирають від батьків. Це звичайна квартира або будинок, де дітьми опікуються вихователі. У цей час соціальні працівники працюють із батьками щодо повернення цих дітей у власну родину.
   Сучасна державна політика у сфері захисту прав дітей спрямована на те, щоб узагалі відійти від виховання дітей в закладах інтернатного типу, тому що дитина повинна виховуватися в сім`ї.
   Термін перебування дитини в сім`ї патронатного вихователя визначається відповідно до  індивідуальних  потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на  стан дитини та не повинен перевищувати 3 місяців. В  особливих випадках за  рішенням органу опіки та піклування термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.
Патронатний вихователь зараховується на роботу за трудовим договором до бюджетної станови соціального захисту населення.
   Якщо Ви сім`я, яка має позитивний досвід власних дітей (дорослих або підліткового віку), проживаєте в м.Глухові на спільній (власній чи  орендованій) житловій площі, маєте вишу освіту й небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, звертайтеся за інформацією, як  тимчасово підтримати дитину в складних життєвих обставинах на платній основі».
За  детальною інформацією звертайтеся за адресою: м.Глухів,   вул.Інститутська, 3 (територія ЦРЛ, приміщення пологового відділення І поверх), тел. 3-28-73


                    За інформацією Глухівського МЦСССДМ

Переглядів: 15 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
Falcon

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання