Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Лютий » 19 » Сімейні форми виховання дітей- сиріт
10:48
Сімейні форми виховання дітей- сиріт

   Усі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти, про  сімейні свята, про іграшки та подарунки від рідних.  Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. На жаль, є діти, які не з власної волі позбавлені можливості зростати в щасливій родині: в одних батьки померли, в інших – через пиятику, наркоманію, постійне безробіття не мають змоги дати належне виховання. Хто виріс у рідній сім’ї, тому важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків, один на один зі світом, своїми страхами й переживаннями. Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає більш актуальною й болючішою темою для нашого суспільства. Обов’язок забезпечення розвитку й виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, бере на себе держава. Довгий час існувала лише одна форма влаштування статусних дітей – система інтернатних закладів. Однак останніми роками пріоритети державної політики змінилися. Тепер перевагу над інтернатами мають сімейні форми виховання. До таких належать усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.
  З метою популяризації сімейних цінностей, 16-18 лютого 2016 року начальником відділу соціальної роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юденич О.Е. на базі жіночої консультації ЦРЛ був проведений захід «Популяризація сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». В рамках цього заходу Юденич О.Е. розповіла про напрямки роботи центру та провела тренінг, в ході якого детально зупинилася на кожній із сімейних форм виховання  ( усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу). 
    Наприкінці заходу учасники заходу    одержали буклети про сімейні форми виховання  та напрямки роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді .  
    Якщо у когось виникне бажання створити прийомну сім’ю на базі своєї родини, звертайтеся до Глухівського  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Інститутська, 3, тел. 3-28-73

                                        Директор ГМЦСССДМ
                                        Бавикіна Віталіна

Переглядів: 214 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0