Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Вересень » 5 » Шлях до добробуту кожного – через легалізацію зарплати і зайнятості
11:47
Шлях до добробуту кожного – через легалізацію зарплати і зайнятості

   Важливою залишається проблема легалізації зайнятості населення та заробітної плати. Легалізація зарплат передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших, та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави.

   Використовуючи працю людей без належного оформлення документів, роботодавці порушують:

- Кодекс Законів про працю України;

- наказ Мінпраці України від 08.06.01 №260 «Про затвердження Форми трудового договору між працівником і фізичною особою та Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою».

  Зарплата «в конверті», як і «тіньова» зайнятість містить загрозу як для тих, хто отримує таку зарплату і видає її, так і для самої держави.

   Отже, перше виправдання, яке озвучують «щасливі власники тіньової зарплати» - це можливість отримати достатньо для того, щоб пенсія від держави була непотрібна. Можливо, в деяких випадках це, дійсно, так.

   Проте з іншого боку, отримувати гроші Ви будете рівно стільки, скільки їх Вам будуть готові платити. Це означає, що досить скоро гроші чи бажання (а, може, і те й інше) можуть скінчитися.

   Крім того, навіть якщо з роботодавцем Вам пощастило, чи буде призначена державна пенсія зайвою? Наврядчи. Так чи інакше, вона страхує Вас від наслідків невдалого вкладення своїх грошей і інших чинників, які не виключені й мають право бути враховані у сформованій економічній ситуації.

   Тому аргументовано переконуємо підприємців, керівників підприємств підвищувати заробітну плату своїм працівникам і заради загальної справи – відмовитися від «преміальних у конвертах».

Переглядів: 189 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0