Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Червень » 6 » Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей
07:56
Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей

   Дитинство – найкращий період у житті кожної людини, пора надій та сподівань. Діти – наше найдорожче багатство. Заради їх щастя ми долаємо всі труднощі і перешкоди, в них – надія на щасливе майбутнє нашої країни.
   З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня на дитячому майданчику, що на пл. Свободи, Глухівським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  було організовано та проведено конкурсно-розважальну програму для дітей.
   Присутніх розважали студенти Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка. Діти з задоволенням приймали участь в різноманітних іграх, конкурсах, відгадували загадки та розповідали вірші. По закінченню конкурсів всі учасники заходу отримали солодощі.
   В цей же день Глухівським МЦСССДМ спільно з МЦФЗН «Спорт для всіх» на міському стадіоні «Дружба» були організовані змагання з дартсу серед дітей за місцем проживання, головним суддею, яких був викладач фізичного виховання агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака СНАУ – Кельбас Ярослав. Також у даних змаганнях взяли участь діти з прийомних сімей.
За підсумками змагань:
у віковій категорії 7- 10 років
 І місце – Іващенко Петро, вул. Берегова,
ІІ місце – Іващенко Надія, вул. Берегова
у віковій категорії 10- 11 років
І місце – Бороденко Тимур, вул. Василенко,
ІІ місце – Юдін Іван, вул. Терещенко,
ІІІ місце – Скоробогатий Петро, вул. Леонова
у віковій категорії 12 років
І місце – Гена Богдан, пров. Боїнський,
ІІ місце розділили набрав однакову кількість балів – Мащенко Олександр, вул. Берегова та Савченко Микита, вул. Березовського,
ІІІ місце – Буханістий Дмитро, вул. Поліська. 
   Усі переможці і призери змагань були нагороджені грамотами міського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» та солодкими призами.
Кожне свято – це добро, радість і веселощі. Особливо, якщо це свято для дітей.

За інформацією Глухівського МЦСССДМ
 

Переглядів: 55 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0