Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Травень » 16 » Щодо порядку та термінів призначення житлових субсидій
09:28
Щодо порядку та термінів призначення житлових субсидій
  Право на отримання адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату ЖКП, а також субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (далі-субсидія) поширюється на громадян, які проживають у житлових приміщеннях (будинках) державного та громадського житлового фонду, в тому числі у гуртожитках, - на оплату користування житлом; приватного житлового фонду та фонду житлово-будівельних (житлових) кооперативів – на оплату утримання житла; житлового фонду незалежно від форм власності – на оплату комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

  Субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги, скраплений газ тверде та рідке пічне побутове паливо у межах норм споживання з урахуванням пільг , які надаються відповідно до чинного законодавства і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов′язкового відсотка платежу.

  У разі застосування визначених розрахункових норм для призначення субсидій залежно від кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) субсидія призначається за наявності різниці між розрахунковою вартістю житлово-комунальних послуг і обсягом визначеного обов′язкового відсотка платежу.

  Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується тверде та рідке пічне побутове паливо і природний газ, субсидія надається тільки на один вид палива.

  Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

  Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу (електроенергії), що використовуються для індивідуального опалення, надається на опалювальний період починаючи з місяця зверенення за її призначенням. У разі коли оплата послуг з теплопостачання провадиться лише в опалювальний період, субсидія призначається на цей період починаючи з місяця звернення за її призначенням. Як виняток, за умови звернення із зіявою про призначення субсидії протягом двох місяців з початку опалювального сезону, вона надається на весь опалювальний період.

  По закінченні терміну отримання субсидії громадяни повинні підтвердити право на призначення субсидії на наступний період. Перерахунок субсидії у межах встановленого терміну її призначення без звернень громадян провадиться лише у разі зміни цін і тарифів на послуги, на оплату яких призначено субсидію, в інших випадках – за особистим зверненням громадян. 
 
  У разі затвердження нових тарифів і цін на житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо субсидії призначаються протягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів.

Переглядів: 295 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0