Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Березень » 5 » Щодо оформлення субсидії
09:38
Щодо оформлення субсидії
   Пенсіонерка проживає в будинку, котрий вони з чоловіком збудували півстоліття тому. Після смерті чоловіка через брак коштів вона не може переоформити будинок на себе. Як можна в такому випадку оформити субсидію?
Відповідь. З відповідною заявою щодо призначення субсидії, як не власнику житла, слід звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації.
За пунктом 6 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 р. №848 (у редакції постанови від 22.09.97 р. № 1050), субсидія призначається уповноваженому власникові (співвласнику) житла, наймачу державного та громадського житлового фонду, члену житлово-будівельного (житлового) кооперативу, власникові (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.
В окремих випадках на підставі рішень районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї субсидію може бути призначено іншій особі, зареєстрованій у житловому приміщенні (будинку), яка сплачує вартість одержуваних житлово-комунальних послуг.
Переглядів: 252 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0