Щодо оформлення субсидії - 5 Березня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Понеділок, 05.12.2016, 06:25

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Березень » 5 » Щодо оформлення субсидії
09:38
Щодо оформлення субсидії
   Пенсіонерка проживає в будинку, котрий вони з чоловіком збудували півстоліття тому. Після смерті чоловіка через брак коштів вона не може переоформити будинок на себе. Як можна в такому випадку оформити субсидію?
Відповідь. З відповідною заявою щодо призначення субсидії, як не власнику житла, слід звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації.
За пунктом 6 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 р. №848 (у редакції постанови від 22.09.97 р. № 1050), субсидія призначається уповноваженому власникові (співвласнику) житла, наймачу державного та громадського житлового фонду, члену житлово-будівельного (житлового) кооперативу, власникові (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.
В окремих випадках на підставі рішень районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї субсидію може бути призначено іншій особі, зареєстрованій у житловому приміщенні (будинку), яка сплачує вартість одержуваних житлово-комунальних послуг.
Переглядів: 191 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання