Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Січень » 22 » «Щаслива родина – міцна Україна»
13:35
«Щаслива родина – міцна Україна»

     21 січня 2015 року в приміщенні Сумської обласної філармонії було проведено обласне свято «Щаслива родина – міцна Україна». 
Свято було присвячене багатодітним родинам та родинам загиблих в АТО. Метою заходу було відродження та популяризації цінностей багатодітної родини, створення умов для всебічного розвитку дітей з багатодітних та загиблих в АТО сімей, збереження народних традицій та історичної спадщини.
Організаторами даного заходу виступили Сумський обласний благодійний фонд «Милосердя» та  Департамент соціального захисту населення Сумської ОДА.
   Свято включало в себе виставку дитячих та батьківських робіт, благодійний концерт, на якому вшанували всі присутні сім’ї та святкову вечерю з нагоди свята.
   З міста Глухова у святі прийняла участь багатодітна родина Синенко, яка отримала подарунок від благодійного фонду «Милосердя». 
   Глухівський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді вдячний за організацію поїздки  в м.Суми головному лікарю Глухівської ЦРЛ Володимиру Лютову та за надану матеріальну допомогу підприємцям міста: Валерію Шумицькому, Ларисі Курятніковій, Валентині Хлонь, Ірині Барбашовій, Володимиру Рублевському, Наталії Михайльовій, Нелі Брагар.
                        

Олена Муха
Фахівець із соціальної роботи ГМЦСССДМ 

Переглядів: 293 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0