Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Грудень » 16 » Шановні роботодавці та підприємці!
12:26
Шановні роботодавці та підприємці!
    Рух українського суспільства на шляху до європейського вибору, зростання добробуту громадян гальмується тіньовою економікою та нелегальною зайнятістю. Це – одна з найактуальніших проблем, що потребує усвідомлення кожним роботодавцем, кожним підприємцем.
    Виплата зарплати "у конвертах” та у розмірах нижче мінімальних гарантій, встановлених державою, позбавляє інших громадян належного захисту на випадок непрацездатності та прирікає на мізерну пенсію. Від цього зазнають значних втрат Пенсійний фонд, інші страхові фонди, а до місцевих бюджетів не надходять необхідні кошти, що безпосередньо відображається на якості життя, не вирішуються безліч соціальних проблем мешканців міста. Через зазначені перепони держава не може створити умови для гідного життя пенсіонерів, інвалідів, дітей.
    Виплата заробітної плати нижче встановленого рівня є порушенням трудового законодавства. Статею 95 Кодексу законів про працю України визначено, що мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норми праці (обсяг робіт) .
    Трудові відносини між найманим працівником і роботодавцем мають бути зафіксовані у трудовій угоді, якою визначаються умови оплати праці, розмір заробітної плати тощо.
    Шановні роботодавці, зробіть крок назустріч суспільству і людям, рішуче відмовтеся від нелегальної виплати заробітної плати. Це стане проявом здорового прагматизму, від якого певні дивіденди отримаєте ви самі та зміцніє українська державність.
    Дотримання законодавства про працю є невід’ємною складовою цивілізованого ведення бізнесу.

Переглядів: 168 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0