Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Березень » 5 » Семінар для умовно – засуджених
18:04
Семінар для умовно – засуджених
  
  
   5 березня 2014 року на базі міськрайонного центру зайнятості був проведений семінар з профорієнтації для засуджених до покарань не пов`язаних з позбавленням волі. Семінар проходив за участю представників кримінально - виконавчої інспекції, центру зайнятості та Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

   У заході взяли участь особи, які засуджені до покарань не пов`язаних з позбавленням волі. Юних правопорушників ознайомили з основними принципами ринку праці. Як заявила спеціаліст центру зайнятості, протягом останніх років випускники шкіл віддавали перевагу трьом основним напрямам: економіка, юриспруденція та бухгалтерський облік. В результаті, ринок праці виявився перенасиченим дипломованими юристами та економістами, при цьому виникла гостра потреба в кваліфікованих робітниках. Було акцентовано увагу слухачів на тому, що в даний момент вигідніше освоїти робочу спеціальність, а якщо й отримувати вищу освіту, то слід віддати перевагу інженерному напряму, адже саме інженери на сьогоднішній день користуються великим попитом. Центр зайнятості готовий надати умовно - засудженим  всю необхідну інформацію, що стосується вибору майбутньої професії. Вони можуть пройти професійне тестування і визначити, до якого виду діяльності вони мають схильність.
   Представники центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та кримінально - виконавчої інспекції розповіли про роботу з неповнолітніми, що перебувають на обліку, про проблеми, які найчастіше доводиться вирішувати, про батьків, які часто не переймаються вихованням дітей.
   Можливо, що нинішня розмова відкриє для неповнолітніх злочинців нові горизонти, і вибір професії стане визначним фактором в їх подальшому майбутньому. Сподіваємося, що проведена робота семінару, яка була насиченою і конструктивною додасть свої результати у повсякденному житті.

Переглядів: 226 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0