Семінар для умовно – засуджених - 5 Березня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Понеділок, 05.12.2016, 10:32

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Березень » 5 » Семінар для умовно – засуджених
18:04
Семінар для умовно – засуджених
  
  
   5 березня 2014 року на базі міськрайонного центру зайнятості був проведений семінар з профорієнтації для засуджених до покарань не пов`язаних з позбавленням волі. Семінар проходив за участю представників кримінально - виконавчої інспекції, центру зайнятості та Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

   У заході взяли участь особи, які засуджені до покарань не пов`язаних з позбавленням волі. Юних правопорушників ознайомили з основними принципами ринку праці. Як заявила спеціаліст центру зайнятості, протягом останніх років випускники шкіл віддавали перевагу трьом основним напрямам: економіка, юриспруденція та бухгалтерський облік. В результаті, ринок праці виявився перенасиченим дипломованими юристами та економістами, при цьому виникла гостра потреба в кваліфікованих робітниках. Було акцентовано увагу слухачів на тому, що в даний момент вигідніше освоїти робочу спеціальність, а якщо й отримувати вищу освіту, то слід віддати перевагу інженерному напряму, адже саме інженери на сьогоднішній день користуються великим попитом. Центр зайнятості готовий надати умовно - засудженим  всю необхідну інформацію, що стосується вибору майбутньої професії. Вони можуть пройти професійне тестування і визначити, до якого виду діяльності вони мають схильність.
   Представники центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та кримінально - виконавчої інспекції розповіли про роботу з неповнолітніми, що перебувають на обліку, про проблеми, які найчастіше доводиться вирішувати, про батьків, які часто не переймаються вихованням дітей.
   Можливо, що нинішня розмова відкриє для неповнолітніх злочинців нові горизонти, і вибір професії стане визначним фактором в їх подальшому майбутньому. Сподіваємося, що проведена робота семінару, яка була насиченою і конструктивною додасть свої результати у повсякденному житті.

Переглядів: 158 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання