Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Жовтень » 13 » Розвиток волонтерського руху
14:11
Розвиток волонтерського руху

   Одним із провідних напрямків соціальної роботи в суспільстві є залучення представників громади до вирішення різноманітних соціальних проблем спільноти на засадах волонтерства. Волонтерська діяльність, як прояв милосердя і доброчинності буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці. 

  Волонтери це люди, які працюють на благо суспільства безкорисливо та нічого не потребують натомість. Молоде покоління, яке займається цією справою, заслуговує на те, щоб мати можливість творчо та духовно зростати, формувати відношення до культури та мистецтва. Також це можливість багатьом з них напрацювати якості лідера в підготовці різноманітних творчих заходів.

   Тому, при Глухівському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді створено «Школу волонтерів». В її роботі беруть участь представники різних вікових категорій, які за власним бажанням приділяють свій вільний час роботі з дітьми та молоддю задля їх благополуччя в суспільстві.

   Основна мета діяльності - сприяти оволодінню волонтерами основними знаннями та вміннями необхідними для організації волонтерських груп. 

   До реалізації соціальних та молодіжних програм центру  залучаються волонтери з числа студентської та учнівської молоді, представники громадських організацій.

   Форми роботи, до яких залучаються волонтери досить різні, серед них розповсюдження інформаційно-рекламних матеріалів; участь у проведенні масових заходів, проведення лекцій, бесід, тренінгів з дітьми, молодими людьми та членами їх сімей тощо.

   Ви бажаєте щоб ваше життя було насиченим цікавими подіями, приємними зустрічами, корисними справами ?!

Ми чекаємо на Вас! м. Глухів, вул. Інститутська, 3 тел. 3-28-73.

Переглядів: 155 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0