Розвиток волонтерського руху - 13 Жовтня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 09:46

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Жовтень » 13 » Розвиток волонтерського руху
14:11
Розвиток волонтерського руху

   Одним із провідних напрямків соціальної роботи в суспільстві є залучення представників громади до вирішення різноманітних соціальних проблем спільноти на засадах волонтерства. Волонтерська діяльність, як прояв милосердя і доброчинності буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці. 

  Волонтери це люди, які працюють на благо суспільства безкорисливо та нічого не потребують натомість. Молоде покоління, яке займається цією справою, заслуговує на те, щоб мати можливість творчо та духовно зростати, формувати відношення до культури та мистецтва. Також це можливість багатьом з них напрацювати якості лідера в підготовці різноманітних творчих заходів.

   Тому, при Глухівському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді створено «Школу волонтерів». В її роботі беруть участь представники різних вікових категорій, які за власним бажанням приділяють свій вільний час роботі з дітьми та молоддю задля їх благополуччя в суспільстві.

   Основна мета діяльності - сприяти оволодінню волонтерами основними знаннями та вміннями необхідними для організації волонтерських груп. 

   До реалізації соціальних та молодіжних програм центру  залучаються волонтери з числа студентської та учнівської молоді, представники громадських організацій.

   Форми роботи, до яких залучаються волонтери досить різні, серед них розповсюдження інформаційно-рекламних матеріалів; участь у проведенні масових заходів, проведення лекцій, бесід, тренінгів з дітьми, молодими людьми та членами їх сімей тощо.

   Ви бажаєте щоб ваше життя було насиченим цікавими подіями, приємними зустрічами, корисними справами ?!

Ми чекаємо на Вас! м. Глухів, вул. Інститутська, 3 тел. 3-28-73.

Переглядів: 102 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Falcon

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання