Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2012 » Січень » 31 » Розпочато прийом документів для призначення субсидії
12:42
Розпочато прийом документів для призначення субсидії

Розпочато прийом документів для призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на 2012 рік.

Щоденно до управління праці та соціального захисту населення звертаються пенсіонери, ветерани та інваліди, багатодітні сім’ї та працюючі особи для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, електроенергії, на придбання скрапленого газу та твердого палива.
Тому сьогодні всі зусилля колективу відділу субсидій спрямовані на те, щоб максимально допомогти мешканцям міста отримати субсидії та заощадити їх сімейний бюджет.
З початку 2012 року у відділ субсидій звернулось 122 особи з заявами для призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на 2012 рік.
Для призначення житлової субсидії, за спрощеним порядком, уповноважений власник або наймачам житла, за умови особистого звернення до управління, надає :
- паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення;
- заяву та декларацію визначеної форми (бланки можна отримати в управлінні);
- довідки про доходи (заробітні плати, стипендію, соц.виплати, аліменти, арендну плату тощо) кожного із зареєстрованих у житловому приміщенні за попередній рік (пенсіонери подають довідки про розмір пенсії тільки в тому разі, якщо громадянин одержує пенсію не за місцем реєстрації.)
- розрахункові книжки, квитанції або аналогічні документи про фактичну оплату житлово-комунальних послуг.
З урахуванням особливостей або конкретних умов, які склались у сім’ї, передбачено надання додаткових відомостей (для підтвердження майнового стану, про укладення угоди на погашення заборгованості, тощо).
Субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається починаючи з місяця надходження заяви на календарний рік.
Прийом громадян в управлінні здійснюється по талонам-направленням, які видає інформатор-координатор, щоденно без перерви на обід.
За додатковою інформацією необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Глухів, вул. Курлука, 1/3, відділ соціальних виплат, кабінет № 12, тел. 7-05-13 (інформатор-координатор).

Переглядів: 596 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0