Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Липень » 11 » Розпочато підготовку до роботи в осінньо – зимовий період
07:21
Розпочато підготовку до роботи в осінньо – зимовий період

   На виконання наказу Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА від 08.06.2016 року №56-ОД «Про підготовку установ і закладів соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років» детально проаналізовано підсумки роботи у попередньому році, утворено комісію з питань координації дій, пов’язаних з підготовкою до стабільної роботи територіального центру в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр. та затверджено План заходів щодо підготовки до роботи територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради в осінньо-зимовий період 2016-2017 років наказом директора територіального центру від 10.06.2016 № 01-05/28.
   Соціальні працівники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру забезпечують своєчасне подання документів для призначення субсидій на придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг всім одиноким громадянам й інвалідам, котрих обслуговує відділення. У 2016 році  людям похилого віку та інвалідам  оформлено 68 субсидій на тверде паливо і скраплений газ та субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 227особам , компенсація ветеранам війни на придбання твердого палива і скрапленого газу – 25 особам.
   Взята під контроль робота по забезпеченню паливом ветеранів війни, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування населення. У 2016 році  забезпечено дровами 10 ветеранів війни.
   Відповідальний працівник терцентру для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома провів лекцію-інструктаж на теми: «Безпека при користуванні газом» та «Основні правила поведінки при експлуатації побутових електроприладів».
   При відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги терцентру діє банк вживаного одягу та взуття, робота якого полягає в організованому прийомі речей від населення та видачу натуральної допомоги у вигляді одягу та взуття потребуючим. Усі речі, які знаходяться у банку вживаного одягу та взуття, надають громадянам безкоштовно.  

Переглядів: 162 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0